Zajęcia zdalne 02.02.2021 r. Klub Dziecięcy “Miś i Margolcia”

Temat: Zimowe zabawy

Do pobrania: zajęcia zdalne 02.02.2021 r. Klub Dziecięcy “Miś i Margolcia”

Witajcie Misie i Margolcie

Dzisiejsze zajęcia zaczniemy od zabawy saneczkowej proponowanej przez ciocię Natalkę

Przygotujcie koc i poproście mamę lub tatę o pomoc w zabawie. Połóżcie się na nim głową zwróconą w stronę rodzica, który trzyma za rogi koc i powoli ciągnie go po podłodze, delikatnie i ostrożnie zakręcając. Jeżeli czujecie się bezpiecznie to można przyspieszyć.

Teraz czas na zabawę śnieżynkami – propozycja cioci Kingi

Do tej zabawy potrzebne Wam będą gazety lub białe kartki papieru. Obiema rączkami zgniatacie gazetę (kartki) tworząc tym samym kulki (śnieżynki). Następnie celujecie nimi do miski lub wiaderka, podrzucacie i próbujecie złapać, kopiecie, toczycie.

Na koniec dzisiejszych zajęć ciocia Natalka i ciocia Kinga zapraszają do wysłuchania piosenki ,, Zimowe Zabawy”

Link zimowe zabawy

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy