Zajęcia zdalne 26.01.2021 r. Klub Dziecięcy “Miś i Marglcia”

Witajcie kochani!

Dzisiaj przeniesiemy się w świat niedźwiedzia polarnego. Dzięki układance dowiecie się jak wygląda nasz niedźwiadek.

Poproście rodziców o pomoc w wycięciu układanki, po czarnych liniach.
(4-elementowa układanka znajduję się w załączniku poniżej).

Czas na coś kreatywnego! Kraina Niedźwiedzia Polarnego.
Potrzebne będą:
-kolorowa kartka (może być niebieska)
-klej
-mąka/ kasza manna

Wyobraźcie sobie jak może wyglądać kraina/ domek naszego Misia Polarnego. Bierzemy więc kartkę i klej.. „rysujemy” klejem po kartce domek niedźwiedzia, góry, drzewa. Zanim klej wyschnie posypujemy całą kartkę mąką lub kaszą manną (można dodać również brokatu). Przyklepujemy rączką by wszystko dobrze się przykleiło. A teraz najważniejsza część… podnosimy kartkę do góry i strzepujemy nadmiar mąki.. i o to jest kraina naszego Misia Polarnego zrobiona!

Na sam koniec czas na zabawę!
Zatańczymy sobie zimowego Rock’n’Rolla , przy piosence Zima w rytmie Rock’n’Rolla.
Możecie poprosić rodziców do tańca.

zimowy Rock’n Roll

Zachęcamy do wysyłania zdjęć na adres klubik@op.pl
Życzymy miłej zabawy.

Do pobrania:

zajęcia zdalne 26.01.2021 r. Klub Dziecięcy “Miś i Margolcia”